  • TV50C400J-G
TV50C400J-G
advertisement
Manufacturer No:
TV50C400J-G
HK JDW NO:
186-TV50C400J-G
Datasheet:
TV50C400J-G
Step5Bar-code shipping tag
TV50C400J-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    44.4V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    64.5V
  • Peak Pulse Current
    78.29A
  • Reverse Standoff Voltage
    40V
  • Peak Pulse Power
    3kW