  • TV30C780J-G
TV30C780J-G
advertisement
Manufacturer No:
TV30C780J-G
HK JDW NO:
186-TV30C780J-G
Datasheet:
TV30C780J-G
Step5Bar-code shipping tag
TV30C780J-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    126V
  • Peak Pulse Current
    23.81A
  • Reverse Standoff Voltage
    78V
  • Peak Pulse Power
    3kW