  • TV30C750JB-G
TV30C750JB-G
advertisement
Manufacturer No:
TV30C750JB-G
HK JDW NO:
186-TV30C750JB-G
Datasheet:
TV30C750JB-G
Step5Bar-code shipping tag
TV30C750JB-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Polarity
    Bidirectional
  • Number of Channels
    1
  • Voltage - Breakdown (Min)
    83.3V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    121V
  • Peak Pulse Current
    24.79A
  • Reverse Standoff Voltage
    75V
  • Peak Pulse Power
    3kW