  • TV30C540J-HF
TV30C540J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV30C540J-HF
HK JDW NO:
186-TV30C540J-HF
Datasheet:
TV30C540J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV30C540J-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
    2015
  • Pbfree Code
    yes
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    60V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    87.1V
  • Peak Pulse Current
    34.44A
  • Reverse Standoff Voltage
    54V
  • Peak Pulse Power
    3kW