  • TV15C510J-HF
TV15C510J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV15C510J-HF
HK JDW NO:
186-TV15C510J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV15C510J-HF
  • Reverse Standoff Voltage
    51V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW
  • Unidirectional Channels
    1
  • Number of Unidirectional Channels
    1
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Published
    2013
  • Polarity
    Unidirectional
  • Voltage - Breakdown (Min)
    56.7V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    82.4V
  • Peak Pulse Current
    18.2A