  • TV15C220JB-HF
TV15C220JB-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV15C220JB-HF
HK JDW NO:
186-TV15C220JB-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV15C220JB-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Published
    2013
  • Polarity
    Bidirectional
  • Number of Channels
    1
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Clamping Voltage
    35.5V
  • Peak Pulse Current
    42.25A
  • Reverse Standoff Voltage
    22V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW