  • TV06B800J-HF
TV06B800J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV06B800J-HF
HK JDW NO:
186-TV06B800J-HF
Datasheet:
TV06B800J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV06B800J-HF
  • Published
    2013
  • Pbfree Code
    yes
  • Polarity
    Unidirectional
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    88.8V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Clamping Voltage
    129.6V
  • Peak Pulse Current
    4.63A
  • Reverse Standoff Voltage
    80V
  • Peak Pulse Power
    600W