  • TV06B251JB-G
TV06B251JB-G
advertisement
Manufacturer No:
TV06B251JB-G
HK JDW NO:
186-TV06B251JB-G
Datasheet:
TV06B251JB-G
Step5Bar-code shipping tag
TV06B251JB-G
    Select All
  • Number of Channels
    1
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    279V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Clamping Voltage
    405V
  • Peak Pulse Current
    1.48A
  • Reverse Standoff Voltage
    250V
  • Peak Pulse Power
    600W
  • Breakdown Voltage
    294V