  • TV06A130J-HF
TV06A130J-HF
advertisement
Manufacturer No:
TV06A130J-HF
HK JDW NO:
186-TV06A130J-HF
Datasheet:
TV06A130J-HF
Step5Bar-code shipping tag
TV06A130J-HF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Voltage - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    27.9A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    21.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    13V