  • TV04A220J-G
TV04A220J-G
advertisement
Manufacturer No:
TV04A220J-G
HK JDW NO:
186-TV04A220J-G
Datasheet:
TV04A220J-G
Step5Bar-code shipping tag
TV04A220J-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
    R-PDSO-C2
  • Number of Elements
    1
  • Polarity
    Unidirectional
  • Configuration
    SINGLE
  • Power Dissipation-Max
    1W
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Clamping Voltage
    35.5V
  • Peak Pulse Current
    11.27A
  • Reverse Standoff Voltage
    22V
  • Peak Pulse Power
    400W