  • TTN2.50SV50
TTN2.50SV50
advertisement
Manufacturer No:
TTN2.50SV50
HK JDW NO:
775-TTN2.50SV50
Package:
Datasheet:
TTN2.50SV50
Description:
SLEEVING 2.5" ID 50' SILVER
Step5Bar-code shipping tag
TTN2.50SV50
  • Operating Temperature
    -60°C~255°C
  • Length
    50.00' 15.24m
  • Diameter - Outside
    2.550 (64.77mm)
  • Diameter - Inside
    2.500 (63.50mm)
  • Wall Thickness
    0.025 0.64mm