  • TTN0.50SV250
TTN0.50SV250
advertisement
Manufacturer No:
TTN0.50SV250
HK JDW NO:
775-TTN0.50SV250
Package:
Datasheet:
TTN0.50SV250
Description:
SLEEVING 0.5" ID 250' SILVER
Step5Bar-code shipping tag
TTN0.50SV250
  • Operating Temperature
    -60°C~255°C
  • Length
    250' 76.20m
  • Diameter - Outside
    0.550 (13.97mm)
  • Diameter - Inside
    0.500 (12.70mm)
  • Wall Thickness
    0.025 0.64mm