  • TTETTCJANF-24.576000
TTETTCJANF-24.576000
advertisement
Manufacturer No:
TTETTCJANF-24.576000
HK JDW NO:
776-TTETTCJANF-24.576000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Description:
Quantity:
In Stock : 8408
Step5Bar-code shipping tag
TTETTCJANF-24.576000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±4.6ppm
  • Output
    CMOS
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm