  • TTEAALJANF-26.000000
TTEAALJANF-26.000000
advertisement
Manufacturer No:
TTEAALJANF-26.000000
HK JDW NO:
776-TTEAALJANF-26.000000
Step5Bar-code shipping tag
TTEAALJANF-26.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    26MHz
  • Output
    CMOS
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.9mm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    6mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm