  • TTEAALJANF-10.000000
TTEAALJANF-10.000000
advertisement
Manufacturer No:
TTEAALJANF-10.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-TTEAALJANF-10.000000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Description:
Quantity:
In Stock : 1354
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TTEAALJANF-10.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TT
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCTCXO
  • Additional Feature
    AT CUT
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.9mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    6mA
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm