  • TSX-3225 25.0000MF10P-C
TSX-3225 25.0000MF10P-C
advertisement
Manufacturer No:
TSX-3225 25.0000MF10P-C
HK JDW NO:
262-TSX-3225 25.0000MF10P-C
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
TSX-3225 25.0000MF10P-C
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Packaging
    Strip
  • Series
    TSX-3225
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TR
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.6 (mm)/L0.126XB0.098XH0.024 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    1 µW
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm