  • TSX-3225 19.2000MF12Y-AG
TSX-3225 19.2000MF12Y-AG
advertisement
Manufacturer No:
TSX-3225 19.2000MF12Y-AG
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-TSX-3225 19.2000MF12Y-AG
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TSX-3225 19.2000MF12Y-AG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    TSX-3225
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±12ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    7pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm