  • TSETTLSATF-25.000000
TSETTLSATF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSETTLSATF-25.000000
HK JDW NO:
776-TSETTLSATF-25.000000
Step5Bar-code shipping tag
TSETTLSATF-25.000000
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TRI STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    4.6%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.47V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.13V
  • Oscillator Type
    CLIPPED SINE
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Aging
    4.6 PPM/20 YEAR
  • Output Impedance
    10000Ohm
  • Output Level
    0.8 V