  • TSETTLSANF-20.000000
TSETTLSANF-20.000000
advertisement
Manufacturer No:
TSETTLSANF-20.000000
HK JDW NO:
776-TSETTLSANF-20.000000
Step5Bar-code shipping tag
TSETTLSANF-20.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    TCXO
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±4.6ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.9mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm