  • TSETALJANF-12.800000
TSETALJANF-12.800000
advertisement
Manufacturer No:
TSETALJANF-12.800000
HK JDW NO:
776-TSETALJANF-12.800000
Step5Bar-code shipping tag
TSETALJANF-12.800000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Type
    TCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Output
    CMOS
  • Max Supply Current
    6mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm