  • TS53YJ500MR20
TS53YJ500MR20
advertisement
Manufacturer No:
TS53YJ500MR20
HK JDW NO:
875-TS53YJ500MR20
Package:
Datasheet:
TS53YJ500MR20
Description:
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 20% 1/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.5mm (5 X 5.5 X 2.7mm) J-Hook SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
TS53YJ500MR20
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C