  • TS30111-M015QFNR
TS30111-M015QFNR
advertisement
Manufacturer No:
TS30111-M015QFNR
HK JDW NO:
684-TS30111-M015QFNR
Description:
4.5V TS30111 DC DC Voltage Regulator SWITCHING REGULATOR 1 Outputs 1MHz Tape & Reel (TR) 700mA 16-VFQFN Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 11217
Step5Bar-code shipping tag
TS30111-M015QFNR
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TJ
  • Published
    2015
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Base Part Number
    TS30111
  • Voltage - Input (Max)
    16V
  • Voltage - Input (Min)
    4.5V
  • Analog IC - Other Type
    SWITCHING REGULATOR
  • Current - Output
    700mA
  • Frequency - Switching
    1MHz
  • Synchronous Rectifier
    Yes
  • Min Output Voltage
    1.5V