  • TS-KG87S-AT16F
TS-KG87S-AT16F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG87S-AT16F
HK JDW NO:
16661-TS-KG87S-AT16F
Description:
NO 5.2mm Gull Wing 1.6mm Yellow 50mA Round Button Brick nogging 5.2mm SPST 100MΩ 250gf@±50gf 12V SMD Tactile Switches ROHS