  • TS-KG10GS-BB100F
TS-KG10GS-BB100F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG10GS-BB100F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG10GS-BB100F
Package:
Datasheet:
Description:
NO 6.2mm Gull Wing 10mm Black 50mA Round Button Brick nogging 6.2mm SPST 100MΩ 12V 250gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS