  • TS-KG09S-AT45F
TS-KG09S-AT45F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG09S-AT45F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG09S-AT45F
Package:
Datasheet:
Description:
NO 4.5mm Gull Wing 4.5mm Black 50mA Round Button Brick nogging SPST 4.5mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS