  • TS-KG057-BB45F
TS-KG057-BB45F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG057-BB45F
HK JDW NO:
16661-TS-KG057-BB45F
Description:
NO 6mm PCPin 4.5mm Red 50mA Round Button Straight SPST 6.4mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS