  • TS-KG057-BB35F
TS-KG057-BB35F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG057-BB35F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG057-BB35F
Package:
Datasheet:
Description:
NO 6mm PCPin 3.5mm Red 50mA Round Button Straight SPST 6.4mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS