  • TS-KG02-AB65F
TS-KG02-AB65F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG02-AB65F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG02-AB65F
Package:
Datasheet:
Description:
NO 6mm PCPin 6.5mm Black 50mA Round Button Straight SPST 6mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS