  • TRR10EZPF4751
TRR10EZPF4751
advertisement
Manufacturer No:
TRR10EZPF4751
HK JDW NO:
687-TRR10EZPF4751
Description:
TRR Series, Thick Film, 4.75kOhm, 0.125W 1/8W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 8753
Step5Bar-code shipping tag
TRR10EZPF4751
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Max Power Dissipation
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm