  • TRR03EZPF4221
TRR03EZPF4221
advertisement
Manufacturer No:
TRR03EZPF4221
HK JDW NO:
687-TRR03EZPF4221
Quantity:
In Stock : 4932
Step5Bar-code shipping tag
TRR03EZPF4221
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Max Power Dissipation
    100mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Case Code (Imperial)
  • Working Voltage
    50V
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm