  • TRH25240-A-01E03 VI
TRH25240-A-01E03 VI
advertisement
Manufacturer No:
TRH25240-A-01E03 VI
HK JDW NO:
136-TRH25240-A-01E03 VI
Package:
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W
Step5Bar-code shipping tag
TRH25240-A-01E03 VI
  • Weight
    0.309lb 140.0g
  • Operating Temperature
    -20°C~60°C
  • Series
    TRH25 (25W)
  • Size / Dimension
    2.84Lx1.38W x 2.05 H 72.0mmx35.0mmx52.0mm
  • Power (Watts)
    25W
  • Approval Agency
    CE, cULus, GS, TUV
  • Current - Output (Max)
    1.05A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Wall Mount (Class II)
  • Region Utilized
    North America
  • Cord Length
    70.9 1.80m
  • Input Connector
    NEMA 1-15P
  • No Load Power Consumption
    75mW Max