  • TRA9020S3PBN-001
TRA9020S3PBN-001
advertisement
Manufacturer No:
TRA9020S3PBN-001
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-TRA9020S3PBN-001
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TRA9020S3PBN-001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mounting Type
    Base Mount
  • Series
    Phantom®
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    NMO
  • Power - Max
    150W
  • Gain
    3dBi
  • Frequency Range
    902MHz~915MHz
  • Antenna Type
    Dome
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Height (Max)
    2.700 68.58mm