  • TR9WZ940T00-IMR6B
TR9WZ940T00-IMR6B
advertisement
Manufacturer No:
TR9WZ940T00-IMR6B
Manufacturer:
GlobTek, Inc.
HK JDW NO:
325-TR9WZ940T00-IMR6B
Quantity:
In Stock : 14556
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TR9WZ940T00-IMR6B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Series
    GTM96180-1830-11.0-T2A
  • Size / Dimension
    3.43Lx1.83W x 1.26 H 87.0mmx46.5mmx32.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    18W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Either
  • Current - Output (Max)
    940mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    19V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C18
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    75mW Max