  • TR9KR2166T00CIMR6B
TR9KR2166T00CIMR6B
advertisement
Manufacturer No:
TR9KR2166T00CIMR6B
HK JDW NO:
325-TR9KR2166T00CIMR6B
Quantity:
In Stock : 6067
Step5Bar-code shipping tag
TR9KR2166T00CIMR6B
  • Operating Temperature
    -20°C~40°C
  • Size / Dimension
    4.63Lx2.11W x 1.35 H 117.5mmx53.5mmx34.2mm
  • Applications
    ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    65W
  • Approval Agency
    CB, CE, EAC, ETL, FCC, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Tip, Negative Sleeve
  • Current - Output (Max)
    2.16A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    30V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    75mW Max