  • TR9KI750CCP-IMR6B
TR9KI750CCP-IMR6B
advertisement
Manufacturer No:
TR9KI750CCP-IMR6B
HK JDW NO:
325-TR9KI750CCP-IMR6B
Quantity:
In Stock : 59
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TR9KI750CCP-IMR6B
  • Operating Temperature
    -20°C~40°C
  • Series
    GTM96180-18VV-T2
  • Size / Dimension
    3.43Lx1.85W x 1.26 H 87.0mmx47.0mmx32.0mm
  • Power (Watts)
    18W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cETLus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    750mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max