  • TR9KE9000T00-IM(R6B)
TR9KE9000T00-IM(R6B)
advertisement
Manufacturer No:
TR9KE9000T00-IM(R6B)
HK JDW NO:
325-TR9KE9000T00-IM(R6B)
Step5Bar-code shipping tag
TR9KE9000T00-IM(R6B)
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cETLus, EAC, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    9A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    150mW Max
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~40°C
  • Size / Dimension
    5.88Lx2.47W x 1.34 H 149.3mmx62.8mmx34.0mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Power (Watts)
    108W