  • TR9CI750T00-IMR6B
TR9CI750T00-IMR6B
advertisement
Manufacturer No:
TR9CI750T00-IMR6B
HK JDW NO:
325-TR9CI750T00-IMR6B
Quantity:
In Stock : 16737
Step5Bar-code shipping tag
TR9CI750T00-IMR6B
  • Operating Temperature
    -20°C~40°C
  • Series
    GTM96180-18VV-T3
  • Size / Dimension
    3.43Lx1.85W x 1.26 H 87.0mmx47.0mmx32.0mm
  • Power (Watts)
    18W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cETLus, cULus, EAC, KC, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    750mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    75mW Max