  • TR3E227K6R3F0100
TR3E227K6R3F0100
advertisement
Manufacturer No:
TR3E227K6R3F0100
HK JDW NO:
866-TR3E227K6R3F0100
Package:
2917
Datasheet:
TR3E227K6R3F0100
Description:
220μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 100mOhm 2917
Step5Bar-code shipping tag
TR3E227K6R3F0100
  • Package / Case
    2917
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    6.3V
  • Capacitance
    220μF
  • Depth
    4.3mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100mOhm
  • Ripple Current
    1.28A
  • Dissipation Factor
    8 %
  • Current - Leakage
    13.9μA
  • Height
    4mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm