  • TR3D156K035C0200
TR3D156K035C0200
advertisement
Manufacturer No:
TR3D156K035C0200
HK JDW NO:
866-TR3D156K035C0200
Package:
Molded
Datasheet:
TR3D156K035C0200
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 200mOhm Molded
Step5Bar-code shipping tag
TR3D156K035C0200
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    4.3mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    200mOhm
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm