  • TR3B227M004E0700
TR3B227M004E0700
advertisement
Manufacturer No:
TR3B227M004E0700
HK JDW NO:
866-TR3B227M004E0700
Datasheet:
TR3B227M004E0700
Description:
220μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 700mOhm 1411
Step5Bar-code shipping tag
TR3B227M004E0700
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    4V
  • Capacitance
    220μF
  • Depth
    2.8mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    700mOhm
  • Ripple Current
    350mA
  • Dissipation Factor
    18 %
  • Current - Leakage
    8.8μA
  • Height
    1.9mm
  • Length
    3.5mm
  • Width
    2.8mm