  • TR3B226M010F0500
TR3B226M010F0500
advertisement
Manufacturer No:
TR3B226M010F0500
HK JDW NO:
866-TR3B226M010F0500
Datasheet:
TR3B226M010F0500
Description:
22μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 500mOhm 1411
Step5Bar-code shipping tag
TR3B226M010F0500
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    22μF
  • Depth
    2.8mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    500mOhm
  • Ripple Current
    410mA
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2.2μA
  • Height
    1.9mm
  • Length
    3.5mm
  • Width
    2.8mm