  • TR022101KR15
TR022101KR15
advertisement
Manufacturer No:
TR022101KR15
HK JDW NO:
875-TR022101KR15
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
TR022101KR15
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    100 μH
  • DC Resistance (DCR)
    4.5Ohm
  • Max DC Current
    200mA
  • Length
    10.03mm