  • TPSD227K010S0050V
TPSD227K010S0050V
advertisement
Manufacturer No:
TPSD227K010S0050V
HK JDW NO:
66-TPSD227K010S0050V
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
220μF 10% 50mOhm Tape & Reel (TR) Radial
Step5Bar-code shipping tag
TPSD227K010S0050V
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50mOhm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Package / Case
    Radial
  • Published
    2013
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    220μF