  • TPSC226K020R0150V
TPSC226K020R0150V
advertisement
Manufacturer No:
TPSC226K020R0150V
HK JDW NO:
66-TPSC226K020R0150V
Package:
2312
Datasheet:
Description:
22μF 150mOhm 2312
Quantity:
In Stock : 7396
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TPSC226K020R0150V
  • Package / Case
    2312
  • Published
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150mOhm