  • TPSC106M025R0500
TPSC106M025R0500
advertisement
Manufacturer No:
TPSC106M025R0500
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TPSC106M025R0500
Package:
Datasheet:
Description:
10uF 25V -55℃~+125℃ 500mΩ@100kHz ±20% CASE-C_6032 Tantalum Capacitors ROHS