  • TPSB335K016R2500
TPSB335K016R2500
advertisement
Manufacturer No:
TPSB335K016R2500
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TPSB335K016R2500
Package:
Datasheet:
Description:
3.3uF 16V -55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz ±10% CASE-B_3528 Tantalum Capacitors ROHS