  • TNPW25121K54BEEY
TNPW25121K54BEEY
advertisement
Manufacturer No:
TNPW25121K54BEEY
HK JDW NO:
873-TNPW25121K54BEEY
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
TNPW25121K54BEEY
Description:
TNPW e3 Series, Thin Film, 1.54kOhms, 0.5W 1/2W, ±0.1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
TNPW25121K54BEEY
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Supplier Device Package
    2512
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    TNPW e3
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    1.54kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Power Rating
    500mW
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm