  • TNPW12108K45BEEA
TNPW12108K45BEEA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW12108K45BEEA
HK JDW NO:
873-TNPW12108K45BEEA
Datasheet:
TNPW12108K45BEEA
Description:
TNPW e3 Series, Thin Film, 8.45kOhms, 0.333W 1/3W, ±0.1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
TNPW12108K45BEEA
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.096W 3.20mmx2.45mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    8.45kOhms
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Power Rating
    330mW
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm