  • TNPW12101K30BEEA
TNPW12101K30BEEA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW12101K30BEEA
HK JDW NO:
873-TNPW12101K30BEEA
Datasheet:
TNPW12101K30BEEA
Step5Bar-code shipping tag
TNPW12101K30BEEA
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2016
  • Series
    TNPW e3
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.096W 3.20mmx2.45mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    1.3kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Power Rating
    330mW
  • Max Power Dissipation
    333mW
  • Height
    762μm
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.75mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4384mm