  • TNPW120630K1BHTA
TNPW120630K1BHTA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW120630K1BHTA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW120630K1BHTA
Datasheet:
TNPW120630K1BHTA
Description:
Thin Film, 30.1kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
TNPW120630K1BHTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    30.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW